Czym się zajmujemy?

 Nasza firma specjalizuje się w serwisach różnego typu urządzeń hydraulicznych, 
jak również i innych urządzeń siłowni. 
Oferujemy usługi na bardzo wysokim poziomie.

OFERUJEMY:
zakuwanie węży hydraulicznych wysoko i nisko ciśnieniowych
do maszyn budowlanych, drogowych, transportowych, maszyn rolniczych
wózków widłowych, podnośników, wind samochodowych i innych
węży do układu wspomagania,

Jeżeli chcecie Państwo otrzymać najlepsze rozwiązania w zakresie zakuwania przewodów hydraulicznych, nasza oferta bez wątpienia Was zainteresuje.

Na zregenerowane podzespoły udzielamy 6 miesięcznej gwarancji

Siłowniki hydrauliczne

Za najczęstszą przyczynę uszkodzeń siłowników hydraulicznych można uznać utratę szczelności dławicy i wyciek na zewnątrz oleju oraz przeciek wewnętrzny spowodowany zużyciem się uszczelnienia tłoka.

Powodami powstawania tych awarii mogą być:

 • uszkodzenia tłoczyska,
 • zużycie uszczelnień,
 • powstanie luzów w dławnicy,
 • zbyt wysoka temperatura oleju jak i również jego zanieczyszczenie,
 • zbyt wysokie ciśnienie,
 • zbyt niskie ciśnienie

Naprawa obejmuje

 • wymiana rury cylindra, jeżeli uległa uszkodzeniu uniemożliwiającemu regenerację
 • wymiana tłoczyska lub jego regeneracja,
 • wymiana wszystkich uszczelnień, w tym elementów prowadzących,
 • wymiana łożysk,
 • sprawdzenie na stacji kontrolnej,

Orbitrole

Orbitrol - hydrostatyczny zawór skrętu stworzony przez duńską firmę Danfoss. Ma zastosowanie jako sterownik skrętu kół skrętnych pojazdu w maszynach budowlanych, samochodach ciężarowych, ciągnikach, kombajnach, ładowarkach teleskopowych itp.

Naprawa obejmuje :

 • Sprawdzenie przyczyny awarii
 • Wymiana uszczelnień
 • Ustawienie ciśnienia
 • Końcowe sprawdzenie na stacji kontrolnej
   

Rozdzielacze hydrauliczne

Głównym zadaniem rozdzielacza hydraulicznego  jest skierowanie płynu z jednego lub 
więcej źródeł na odpowiednią ścieżkę, do odpowiedniego odbiornika. Podstawowym 
elementem roboczym jest suwak poruszający się wewnątrz cylindra. Przesunięcie suwaka powoduje skierowanie strumienia cieczy na określoną ścieżkę a zamknięcie przepływu do innej.

Pompy hydrauliczne

Pompa hydrauliczna - urządzenie, którego zadaniem jest zasilanie napędu hydraulicznegoodpowiednio dużymi ilościami oleju pod wysokim ciśnieniem.

Pompa hydrauliczna zamienia energię mechaniczną dostarczoną przez silnik napędowy (spalinowyelektryczny) na energię hydrauliczną zawartą w czynniku roboczym tłoczonym do instalacji pod odpowiednim ciśnieniem i z odpowiednia wydajnością. W urządzeniach hydraulicznych wymagane jest zasilanie olejem roboczym o wysokim ciśnieniu i dużej równomierności strumienia. Taki charakter tłoczenia posiadają pompy wyporowe rotacyjne łopatkowezębate i śrubowe oraz wielotłoczkowa promieniowa i osiowa o stałej i zmiennej wydajności. Pompa hydrauliczna w układzie ssawnym posiada otwór o większej średnicy, natomiast w układzie tłocznym o mniejszej.

Zmiennik momentu

Zmiennik momentu zwany inaczej sprzęgłem hydrokinetycznym w swoim działaniu zastępuje tradycyjne sprzęgło mechaniczne. Jest jednak bardziej trwały pozwala na zmniejszenie spalania oraz pozwala się aplikować w maszynach o dużym zapotrzebowaniu na moc.

Zmiennik momentu składa się dwóch wirników łopatkowych ( pompa i turbina) oraz kierownicy strumienia. Pod wpływem ruchu obrotowego olej przepływając z pompy do turbiny zmienia swoją energię kinetyczną na moment obrotowy silnika. Dzięki temu zmiennik momentu może zwiększyć moment obrotowy silnika spalinowego

Usługi tokarskie

Świadczymy usługi w zakresie obróbki skrawaniem (toczenie, frezowanie, wiercenie. Zajmujemy się regeneracją i naprawą oraz wykonywaniem nowych części maszyn, linii produkcyjnych, a także przyrządów i elementów konstrukcyjnych. Naszym klientom w zależności od potrzeb oferujemy różnego rodzaju usługi spawalnicze. 

Zapewniamy również profesjonalne doradztwo technologiczne i konstrukcyjne.

Na zregenerowane podzespoły udzielamy 6 miesięcznej gwarancji